Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt

Zielony Korek
ul. Osiniecka 10
54-530 Wrocław
(woj. dolnośląskie)
NIP: 8941495914

Tel.: 71 349 92 52
E-mail: sklep@zielonykorek.pl

Tarcza do cięcia Cubitron™ II 125 mm 3M 1958706

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 11,13 zł 11.13
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena w innych sklepach: 19,37 zł
ilość szt

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: 3M
Kod produktu: 1958706

Opis

Tarcza do cięcia Cubitron™ II 3M.

3M 65512 125mm x 1 x 0,22mm

Z precyzyjnie kształtowanym ziarnem, została zaprojektowana z myślą o cięciu szybszym niż w konkurencyjnych produktach ceramicznych, oferującym znaczący wzrost produktywności.

Precyzyjnie ukształtowane ziaren 3M pozostają dłużej ostre, powodują, że tarcza tnie szybciej, nie wymaga dużych docisków i jest znacznie trwalsza w przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań.

W przeciwieństwie do powlekanych tarcz ściernych, które formują obiekt szlifowany swoją powierzchnią, tarcze do cięcia Cubitron™ II zapewniają cięcie prostopadłe, z wykorzystaniem krawędzi tarczy.

Tarcze do cięcia Cubitron™ II są zazwyczaj używane do przecinania metali, przykładowo do przecinania blach w zastosowaniach motoryzacyjnych lub stoczniowych, rur ze stali nierdzewnej, rur wydechowych, zacisków i zardzewiałych elementów mocujących. 

Produkty 3M™ Cubitron™ II podwyższają poprzeczkę dla wysokowydajnych materiałów ściernych. Precyzyjnie kształtowane ziarno 3M (PSG) przewyższa konwencjonalne przemysłowe materiały ścierne pod względem wydajności cięcia, a uzyskanie doskonałej jakości wymaga mniejszego nacisku. Dzięki temu szlifierze mogą pracować szybciej i jednym dyskiem ukończyć więcej elementów przy mniejszym wysiłku.

Do stworzenia unikatowego ziarna 3M™ Cubitron™ II  inżynierowie wykorzystali opatentowaną technologię formowania struktur trójkątnych nakładanych elektrostatycznie na podkład, w taki sposób, aby tworzyły ostre wierzchołki zwiększające potencjał cięcia. Te ostre wierzchołki przecinają metal tak jak nóż przecina masło, a dodatkowo samoczynnie się ostrzą po przełamaniu ziarna. Daje to bardzo szybkie cięcie i zmniejsza gromadzenie się ciepła w wyniku tarcia, ograniczając spękania i przebarwienia termiczne. Precyzyjnie kształtowane ziarna ceramiczne 3M zużywają się równomiernie, a ponieważ ścierniwo jest stale chłodne i ostre, produkty 3M™ Cubitron™ II mają dłuższą żywotność niż ich konwencjonalne odpowiedniki, zapewniając wysoką wydajność w zastosowaniach produkcyjnych.

  • Trójkątne ziarna ceramiczne zużywają się równomiernie, nie przegrzewają się i oferują zoptymalizowane przełamywanie minerału, co przedłuża ich żywotność.
  • Sztywne, wzmocnione tarcze ze spoiwem żywicznym przecinają niemal każdy materiał, łącznie ze stalą nierdzewną, stalą miękką i stopami stosowanymi w przemyśle lotniczym
  • Maksymalna prędkość obrotowa tarczy musi być większa lub równa maksymalnej prędkości użytego elektronarzędzia

Zastosowanie: stal nierdzewna i zwykła

Rozmiar: 125 x1x22,23mm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium