Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt

Zielony Korek
ul. Osiniecka 10
54-530 Wrocław
(woj. dolnośląskie)
NIP: 8941495914

Tel.: 71 349 92 52
E-mail: sklep@zielonykorek.pl

Evercoat rozpoczął swoją historię jako Fiber-Glass Evercoat w 1953 roku, kiedy pierwsze produkty zostały opracowane w Cincinnati i rozpoczeto sprzedaż w całych Stanach Zjednoczonych, głównie na rynek marine.

Niedługo po 1953 roku rozpoznano potrzebę stosowania dobrej jakości podkładów i szpachlówek na rynku motoryzacyjnym.

Rozpoczęto sprzedaż produktów Evercoat przeznaczonych do użytku w naprawach powypadkowych.

 

Z biegiem lat Evercoat zainwestował znaczne środki w technologię, dzięki czemu byli pierwsi na rynku z wieloma wiodącymi produktami, np. Rage® Ultra to pierwsza szpachlówka wykorzystujący Eco Resin™, przyjazną dla środowiska żywicę, która zapewnia również doskonałe właściwości szlifowania.  Evercoat jako pierwszy wprowadził na rynek wysokiej jakości podkłady poliestrowe, szpachlówkę poliestrową czy unikalne opakowania.

Większość unikalnych formuł Evercoat jest opatentowanych.

 

Dysponujemy szeroką gamą dodatkowych produktów, które zostały opracowane dla krajowego i globalnego przemysłu naprawczego, w tym klejów, wypełniaczy w sprayu, środków do naprawy plastików i produktów pomocniczych. Dzięki naszemu zaangażowaniu w jakość, nasze unikalne receptury i nasze oszczędzające czas naprawy, Evercoat jest najpopularniejszą marką szpachlówek i wypełniaczy w Ameryce Północnej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium