Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt

Zielony Korek
ul. Osiniecka 10
54-530 Wrocław
(woj. dolnośląskie)
NIP: 8941495914

Tel.: 71 349 92 52
E-mail: sklep@zielonykorek.pl

Indasa to jakość w standardzie.  W 1994 roku INDASA wdrożyła System Zapewnienia Jakości zgodnie z NP EN ISO 9002, co było krokiem do wzmocnienia dynamiki ciągłego doskonalenia.

Następnie w roku 2000 roku rozszerzyła swoją certyfikację na ISO 9001, obejmującą rozwój, produkcję i dystrybucję elastycznych materiałów ściernych.

System zarządzania firmą jest obecnie certyfikowany w zakresie „rozwoju, produkcji i sprzedaży materiałów ściernych nasypowych oraz marketingu produktów uzupełniających”.

Niezmiennie wysokie standardy rozwoju, produkcji i sprzedaży materiałów ściernych nasypowych zapewniły marce Indasa na przestrzeni lat szereg uznawanych na całym świecie akredytacji.

Badania i rozwój odgrywają kluczową rolę w ciągłym rozwoju zaawansowanych technicznie, wysokowydajnych materiałów ściernych. Stosowane są tylko surowce najwyższej jakości i ziarna mineralne zgodne z FEPA,

co zapewnia stałą wydajność i wydajność w całym zakresie ziarna ściernego.

Możemy wiele pisać o standardach i wysokiej jakości materiałów Indasa, ale najlepszym dowodem na uznanie wieloletniej praktyki jest produkt, który potrafi się obronić bez rozbudowanego marketingu

i zadowolony Klient.

Klient, który doceni wartość i jakość materiału.

 

Więcej o marce Indasa : https://www.indasa-abrasives.com/global/en/about

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium